Zhodnocení poloviny soutěže dorostu FC Hlučína U17

07/06/08
Uncategorized

09_spolecna_ml_dor_aMladší dorostenci FC Hlučín vedení trenérskou trojici, Hornyak Zsolt, Černaj Daniel , Anton Drozd jsou po podzimní části s výsledky i umístěním spokojeni. Jako nováček MSDL je tým tvořen hráči ročníku 1993a 1994 a po polovině odehraných zápasů se umístil v polovině tabulky.

,,Doplatili jsme na těžké úvodní rozlosování, kde se tým teprve rozkoukával v nové soutěži. Postupně se mužstvo stabilizovalo a hráčské výkony nabrali stálou stabilitu. V úvodu nám lekci s fotbalu uštědřil Baník Ostrava a FC Brno.  Ale jako nováček ligy jsme naopak sehráli výborné zápasy s Opavou , Vítkovicemi a Spartou Brno.

Nejlepšími střelci se stali Mario Kroščen, Koval Patrik a Michael Vavřík. Nejvíce odehraných minut a nejstabilnější výkony podávala trojice Jakub Ptáček, Michal Škwarczek a Jakub Pyšno. V druhé části soutěže do týmu chceme zabudovat kvalitní posily, se kterými jíž počítáme do zimní přípravy, ta začne 7.ledna.

,,Za vyvrcholením podzimu považujeme přátelské utkání se Slavii Praha,. Kde jsme si mohli porovnat momentální kvalitu a sílu mužstva. S týmem hrající první dorosteneckou ligu jsme v poločase  vedli 1:2 , kde nastoupili hráči základní jedenáctky U17. Jelikož to byl zápas přátelský rozhodli jsme se do druhé půle postavit hráče U16, kde jíž byl znát kvalitativní rozdíl a zápas jsme nakonec prohráli 5:3. Zápas splnil účel a byl vidět výkonnostní a kvalitativní nárůst u hráčů. Na základě výkonů jednotlivých hráčů si Slavie Praha vyhlédla další talenty do svých řad. Vyvrcholením večera bylo zhlédnutí Evropské ligy mezi týmy SK Slavie Praha a FC Janov hraném v Edenu.

Balloons theme by
Moargh.de